Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERA-AQUA-FLORA Praha ---31.01.2010

Chystáte se tam? Co budete nabízet či co chcete sehnat?

TERA-AQUA-FLORA Praha Vás srdečně zve na terarijní trhy 31 ledna 2010,spojené s výměnou a prodejem, -terarijních zvířat, -akvarijních ryb, -živého a preparovaného hmyzu, -tropických rostlin, -živého a neživého krmiva, -přírodnin, -chovatelských potřeb a knih. Místo konání:Kulturní Dům Krakov,Těšínská 600,Praha 8 (sídliště Bohnice) 181 00 Termíny akcí:31.1.2010 a poté každou poslední neděli v měsíci po celý rok od 9 do 12 hodin (prodávající od 8 hodin). Parkování:před budovou zdarma. Info.:p.Švec,tel:775 221 528. e-mail:teraaquaflora@seznam.cz www.tera-aqua-flora.cz

Pro mě osobně- jako mimoprazského je nedelní termín více než lákavý, přeci jen jsem z opacneho konce republiky. Vážně uvažuji, že se tam vypravím, ale co čekat od nove burzy?

No, do Prahy se sice nechystám, spíš bych reagovala na otázku "co čekat od nové burzy?". Když byla poprvé burza v Jihlavě (před rokem) tak tam bylo přímo narváno jak prodávajícími, tak kupujícími (nebo jen zvědavci).
Každou burzu tam toho ubývalo, takže už se ani nevyplatí tam jezdit. Ale ta první - dobrý:-).

Zrovna tahle burza je oproti Ládví nebo Terrabazaaru nová a nezavedená a navíc v reltivní p..eli světa, špatně dostupná hromadnou dopravou. Asi se tam zastavím, ale nevím, jestli se tím budou obtěžovat ti Maďaři, co měli mláďata Terrapenek na prodej na předposledním Smíchově...

Mohu na burzu donést jedno loňské mláďe klapavky Sternotherus odoratusza 300Kč.
[http://tera.poradna.net/file/view/4932-rscn1746-jp  g]
A různé starší knihy: Užovky, Cerha, Kocián, 200,-
Ochrana obojživelníků, fotokopie, 20,-
časopis Myslivost, kompletní roč. 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, cena dohodou
Skautské stopařství, Dolejš, 40,-, Poľovné psy, 40,- slov.atlas plemen lov.psů, Pes spravne krmeni 20,-
Sladkovodni rybařstvi, Bailey, 200,- , velkoformátová bohatě ilustr.kniha v perf.stavu,
O rybách a rybaření, Čihař, 40,-, Fretka 20,-, Jak žili dinosauři 100,-, Dinosauři 100,-, Kaktusy, Šubík, Kaplická, 50,- kapesní atlas kaktusů, Knihy o šachu a focení - 40,-/ks
[http://tera.poradna.net/file/view/4933-dscn1748-jp  g]

Výměna možná za mladé sklípkany, želvy, šváby Blaptica dubia, jinou herp. a tera. literaturu...nabídněte.

litr domácáků od achety(2x150,-), 15sarančátek(50,-), 2holata+krabička(10,-)
chtěl sem i nějaký broučky, ale neměli ty co sem chtěl (Pachnoda marginata peregrima kdybyste měli pište na číslo 777 955 386) :( ale jinak burza super, akorát jen acheta co se krmení týče, měli spoustu Shelfordella tartara, dokonce někdo prodával B. Dubia 1l za 700,-

Jestli byla tahle burza neco super, lepší než Ládví, tak to si to Ládví neumím ani představit. Já nějak extrémně nadšený nejsem a abych pověděl pravdu lituji své dloooouhé cesty na tuto burzu. Já tedy mohu srovnávat jen s Ostravou a s tou se ta Bohnická moc srovnávat nemůže.
Nejvíc mě nadchlo to zakouřené předsálí, kde v tom smradu museli prodávat zvířata.

s Ládvím to je tak:
je tam asi 140 stolů, kdežto tady bylo 90, ale tam jsou uzsi ulicky, takze je bud narvano, ze se nehnes. Nebo vsichni odjeli na Hamm, takze tam jsou takove "normalky", nebo to je treba jako burza co byla po prazdninach letnich, takze milion lidu, vic nez obvykle, takze se uz opravdu vubec nehnes...
ladvi ma tu vyhodu, ze je zabehnuta, jezdi tam prinejmensim vic prodejcu krmeni(nevim jak ostatni, ale ja na burzu jezdim hlavne pro krmeni, az pak pro nakup) a byvaji tam i cizinci, vzadu na podiu byvaji pravidelne rakosnici, kteri neumi ani zbla cesky:-) tak asi tak