Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERA-AQUA-FLORA Praha ---31.01.2010

Chystáte se tam? Co budete nabízet či co chcete sehnat?

TERA-AQUA-FLORA Praha Vás srdečně zve na terarijní trhy 31 ledna 2010,spojené s výměnou a prodejem, -terarijních zvířat, -akvarijních ryb, -živého a preparovaného hmyzu, -tropických rostlin, -živého a neživého krmiva, -přírodnin, -chovatelských potřeb a knih. Místo konání:Kulturní Dům Krakov,Těšínská 600,Praha 8 (sídliště Bohnice) 181 00 Termíny akcí:31.1.2010 a poté každou poslední neděli v měsíci po celý rok od 9 do 12 hodin (prodávající od 8 hodin). Parkování:před budovou zdarma. Info.:p.Švec,tel:775 221 528. e-mail:teraaquaflora@seznam.cz www.tera-aqua-flora.cz

Pro mě osobně- jako mimoprazského je nedelní termín více než lákavý, přeci jen jsem z opacneho konce republiky. Vážně uvažuji, že se tam vypravím, ale co čekat od nove burzy?

Jestli byla tahle burza neco super, lepší než Ládví, tak to si to Ládví neumím ani představit. Já nějak extrémně nadšený nejsem a abych pověděl pravdu lituji své dloooouhé cesty na tuto burzu. Já tedy mohu srovnávat jen s Ostravou a s tou se ta Bohnická moc srovnávat nemůže.
Nejvíc mě nadchlo to zakouřené předsálí, kde v tom smradu museli prodávat zvířata.