Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera pro hroznyse

Dobrý den dělám terarium pro hroznýše. A to tak že jsem si svařil kovový rám ten je nastříkaný nezavadnou barvou pro děti.Stěny budou z osb3 desek. A teď k mému dotazu čím mohu desky k rámu přilepit abych neohrozil hada? a jestě pro úplnost desky budou do rámu vsazeny. A po nasazení desek spáry zadelat silikonem na teraria?A drží dobře silikon na deskach. Děkuji za příp. odpovědi.

Já jsem na přilepení lina použil silikon ... JInak na nalakování stěn jsem použil lak s atestací na děcké hračky a jsem spokojen ... Mám taky menší otázečku ... Když dělám klasické tera z OSB 3 (cca 120x75x40 cm),tak se chci zeptat zda stačí desky zešroubovat nebo je lepší je i nakolíkovat (kvůli pevnosti) ?! Poslední terárka jsem i kolíkoval a drží velmi dobře,ale je to o dost práce navíc s tím kolíkováním ... Děkuji za odpověd´ ---:-)