Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Brno 24.1.

Jelikož se vyjasnil termín brněnské lednové burzy, tak si dovolím založit nové vlákno. Takže kdo se tam chystáte, co budete shánět či nabízet?
Já bych tam ráda koupila mládě E. helena. Jestli někdo máte, tak mi napište.

novej termin tohle sem nasel na ifaune
Brněnští teraristé Brněnští teraristé pořádají dne 22.11 prodejní terarijní trhy v Brně na výstavišti - Kongresový sál. Vstup pro nakupující od 9.00 hod., pro prodávající od 8.0 hod. . Možnost rezervace stolu na emailové adrese Lopinkova.Z@seznam.cz asi by bylo nej tam odedneska chodit kazdej den:

Inzerát vložen: 19.01.2010 22:18:41

Brněnští teraristé Brněnští teraristé pořádají dne 24.1 prodejní terarijní trhy v Brně na výstavišti - Kongresový sál. Vstup pro nakupující od 9.00 hod., pro prodávající od 8.0 hod. . Možnost rezervace stolu na emailové adrese
Lopinkova.Z@seznam.cz

Takhle to tam vidím já:)

Pardon že se připojuju;-) Ale jak říká chert už to tu bylo hodně probíraný téma kdy a jak :-D. Nazdar cherte ty tam budeš? a nebudeš nabízet nahodou nějaký mladý hroznýše nebo nekdo? Rád bych založil chov mám mladou samici a potřeboval bych k ní samce a hlavně zdravýho.

Hezký den všem. Rád bych informoval o tom, jestli zde bude někdo prodávat "pouštní" štíry- A. australis, L. quinquestriatus či Scorpio maurus..případně jestli by mi mohl napsat nějaký pravidelný účastník trhu, zda se tam tyto druhy k prodeji objevují..Mám to do Brna skoro 100km a když už se tam vypravím, tak bych jel rád alespoň trochu najisto. Předem díky za reakce

Chtěl jsem jet ale dnešek ráno mne vyléčil. Musel jsem jet ráno do Brna na ping-pong a na dálnici u Břeclavi bylo -23 C.
Zítra nepojedu. Nechám to až na březen (v únoru už něco mám). Snad bude v březnu i víc mláďat.
Chci si pořídit 1,2 Rhampholeony tak jestli by někdo měl na prodej dejte vědět.

cesou bylo -17, ucast nevidana, nedalo se pobliz parkovat (namraza na silnici), zver nic moc, snad jen matamata a kajmanky byly paradni :) A Chrzsopelei, ktere byly zdrave a relativne asi i cerstve v EU. Importeri se vytahli, byla tam pekna kolekce, ale jinak nic extra. Ale vic jsem prokecal, nez prokoukal :) VH