Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Brno 24.1.

Jelikož se vyjasnil termín brněnské lednové burzy, tak si dovolím založit nové vlákno. Takže kdo se tam chystáte, co budete shánět či nabízet?
Já bych tam ráda koupila mládě E. helena. Jestli někdo máte, tak mi napište.

cesou bylo -17, ucast nevidana, nedalo se pobliz parkovat (namraza na silnici), zver nic moc, snad jen matamata a kajmanky byly paradni :) A Chrzsopelei, ktere byly zdrave a relativne asi i cerstve v EU. Importeri se vytahli, byla tam pekna kolekce, ale jinak nic extra. Ale vic jsem prokecal, nez prokoukal :) VH