Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka Červená striped snow

zdravím chtěl bych se zeptat na tuhle barevnou formu ....toitž jesli je tak drahá jak nabízí jeden pán mládata za 1600Kč/ks mě se to zdá trošku přehané ale právě se ptám a ještě jeden dotaz která forma je asi nejdražší :-) abych nebyl zase překvapený :-) díky moc

zdar:-D nesta ta cena je trochu zavádějicí??pokud je to mládě z min.roku z první snušky-no budiž,pokud z druhé už je to na uvážení:-D osobně bych to někde viděl asi tak max.do 900-1000kč.
Není to žádný Cubed,Motley apod.
Pozor Cubed pořád valíruje:-D
na otázku která forma je nejdražší??? nech se překvapit tak v červnu:-)

A vypadá to strašně, už se těším až tim budou zaplavené naše burzy, když koukám co se sem dostává za zvířata ze západu, kde to "uměj", tak se mě ježí hrst, svítící rybičky, průhlední eublefaři, gutáty bez šupin, kam to chovatelství sakra směřuje::)
Asi pak budu zůstávat raději doma, než na burze bezradně čumět na tohle..

To je otázkou, zda zaplaví nebo nezaplaví burzy. Pravda je, že tyto zvířata mají v reálu neskutečné barvy, to snad ani fotka nedokáže zachytit. Podle mne to zabere na spoustu lidí. Když jsem je viděl, tak jsem na ně čuměl z otevřenou hubou a to mě gutky vůbec nezajímaj. Jinak se označují Scaleless a prodávali albíny, anery a neskutečnou Okeetee v ceně 2500 - 5000€. Už dříve jsem viděl lysé arietány a chrestýše, myslím že atroxe. Tady jsou stránky frantíků, co je prodávají. Mimochodem velmi zajímavé jsou jejich Hypo Motley, Albino Okeetee Selection a hlavně Pied Side.

www.reptilis.com