Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nosonost terária z osb desek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat , mám terárium 110x50x80 a osb desky jsou ouzké 1,5cm a zajímalo by mě jestli by to udrželo dvě terária o rozměrech 60x30x30 asi 2cm vrstva rašeliny v něm a teráium 50x35x35 ve kterém je asi 10cm vrstvy rašeliny a zajímalo by mě jestli by to to terárium z osb desek udrželo ty dvě terária která jsou skleněná.Děkuji

No jde o to, aby ta terárka neležela jen na stropní desce, jinak se prohne a terárka budou křivě stát a pokud pod tím bude šoupačka, tak se sklem nepůjde dobře manipulovat. Prostě vepředu ještě musí být pod stropem nějaká výztuha, to samozřejmě odpadá, když je terárko ještě uprostřed rozdělené deskou napůl (ta podpírá strop více než dobře).