Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamm 2010

Mám dotaz ohledně březnové burzy v Hammu (13.3.2010) www.terraristikahamm.de

Podařilo se mi sehnat jednoho obchodníka z Malorky který nabízí Graptemys barbouri.
Není to žádná "bomba" ale rád bych je doma měl. Cena 10 EUR za kus.
Nenašel by se někdo kdo do Hammu pojede a nevyzvedl by mi ji(je).
Buď jeden kus nebo pár (zatím napsal že má jen samici).
Odměna dovozci je samozřejmostí.

hmm co se casove vytizenosti tyce tak dovolenou sem nemel uz 3 roky... A pristi 2 taky moc nadejne nevypadaji... Ale obcas mam volny vikend :-D
Co se duvodu pritomnosti ochranky a zachranaru (+ zakaz foceni) tyce tak si myslim ze to ma duvod v jejich zakonech a organizatori burzy si radsi ulehcili zivot total zakazem nez dodrzovanim vsech tech protichudnych pravidel (nemcouri maj nekery zakony hodne drsny a pro nas prasteny - holt byrokracie nezna hranice) - ale je to jen ma spekulace...
Do Hammu se snad zas podivam pristi rok - kluci mi poslali fotky frenat (kdyz sem tam byl ja tak nikdo nic a kdyz nejdu tak je "plno") tak muzu tlouct hlavou o zed a setrit prasule... Schulz mi slibil mimca akorat se mu uz 2 roky nedari - tak si na ne pockam :-D

Huh,pet let bez dovci,s obcasnym volnym vikendem.. ::) Tomu rikam nasazeni.. :-D Si setris volna na "dva roky prazdnin" ne ? :-D O nutnosti ochranky a zachranaru ani tak pochybnosti nemam.. ;-) (viz. co psal Anakaonda o kobrach na volno) :-D Ale foceni je celkem zbytecny.. Holt se to veze vse v jednom,to mas pravdu..
Nemecky zakony nechapu,maj mindrak z valky..Ale naprikalad zakazovat Paintball,to snad ne.. (sorry za OT).. Takze byrokracii si predstavit dokazu.. V US je to to samy.. Myslis tuhle frenatu ? http://animaldiversity.ummz.umich.edu/site/account s/information/Mustela_frenata.html :-D Jen vtip.. ;-) Snad se zadari.. ;-) Zakon schvalnosti funguje..Taky mam sve sny a je to o penezich a odvaze.. Ale ted v rijnu, si jeden sen splnim a proto nebude na nic dasliho vyhledove..

Místnost s jedákama tam nebyla pouze jednou. Spíš bych to viděla jako pokus z jejich strany, asi čekali co a jak. NA nějakých místech v Německu se jedáci například nesměj vůbec chovat. Opravdu pokaždé tam stojí 2 lidé z "ochranky", ale spíš kontrolují občanky, aby tam nechodili nezletilí a tak nepřišli k jedovatým hadům. Foťák lze přenést lehce v batohu nebo v krabici.