Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvě reginy v jednom terku - mladý páreček

Zdravím,
uvažuju o koupi druhé regiusky, mám samičku takže samečka k ní. Mám vyhlídlého samce přibližně ve stejném věku a teď ten dotaz - krajtule by byli spolu v jednom terku (rozměry má dostatečné, až povyrostou, mám pro ně připravené ještě jedno větší (cca 120x60 cm základna)), hlavně proto, že mi přijdou zbytečná dvě velká terka pro dva pidihadíky (a doma by se to nejspíš nesetkalo s velkým pochopením). Jsem si vědomá, že je potřeba pohlídat dva spolu žijící hady při krmení, aby nedošlo k "nehodě" apod. Oč mi ale jde - mám trochu obavu, aby mi sameček nepářil samici dříve, než bude dostatečně velká, takže se chci zeptat, jestli tato možnost reálně hrozí?

uvažuju o koupi druhé regiusky, mám samičku takže samečka k ní. Mám vyhlídlého samce přibližně ve stejném věku a teď ten dotaz - krajtule by byli spolu v jednom terku

Ono urcite nebude od veci nechat nove zvire nejprve nejakou dobu v karantene, zvlast pokud pochazeji oba hadi z ruznych zdroju.