Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Brno 21.2.2010

doufám že nezakládám vlákno příliš brzy ... já si na burzu jedu pro skupinku imperátorů a nějaké šváby s. tartara, dál taky sháním mládě guttaty klasická forma, na pohlaví nezáleží, ale hlavní cíl je koupě pogony pro kamaráda, po tom co ji viděl u mě ho učarovala až tak, že během dvou dnů zařídil terárko a vyslechl ode mě obsáhlou instruktáž 8-)

loading...

ahoj, nevim proc ale registrace pres telefon mi nejak nejde. Snad nebude vadit kdyz ti napisi primo sem. Zajimalo by me za kolik ty hroznaky kamarad prodava? A taky odkud je, pokud by to nebylo prilis daleko zajel bych si pro nej. Predem diky, Franta.

A nevíš tak přibližně kolik stojí aspoň?

Pro Fredy176: Já mám na prodej samce. Sandfire hetero dark sight 1600 Kč mám ho od července - právě od p. Javoříka, orange mix 500 Kč 8 měsíců, přírodní 400 Kč 8 měsíců. Měli to být samice, ale nakonec jsou to samci. Pokud si je někdo veme všechny - cena 2.000 Kč Spěchá to...mám jen jednu samičku a na ni 5 samců!!!