Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zelva zelenava se stepni?

jde mit v jednom terarku zelvu zelenavou se zelvou stepni?
ted mam doma 2 roky starou zelvu zelenavou a mam moznost mit miminko zelvy stepni,a nevim jestli se spolu snesou.
diky moc

Tak to je super :-( pred týždnom som si kupila 2kor.zelenave na inzerat, komunikovala som s p. Hertelovou, na papieroch je firma Animals holding...pýtala som sa jej , či ich možem dat do terária s kor.stepnou. Povedala mi, že to nie je žiaden problem...V inzeráte bolo ešte pisané, že s chovom poradia...ale podla toho, čo som sa tu dočítala, tak mi asi poradili uplne zle :-(