Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zelva zelenava se stepni?

jde mit v jednom terarku zelvu zelenavou se zelvou stepni?
ted mam doma 2 roky starou zelvu zelenavou a mam moznost mit miminko zelvy stepni,a nevim jestli se spolu snesou.
diky moc

Třeba proto, že hermanni a horsfieldii se vzájemně kříží. Tož tak. Testudo horsfieldii přenáší jako bezpříznakoví nosiči ledasco, od herpesviru, přez mykoplazmata, mykozy po Hexamita parva, které se během tak krátké karantény, jako je 6 měsíců, nemusí při prazitologických a jiných vyšetřeních objevit.

Tak to je super :-( pred týždnom som si kupila 2kor.zelenave na inzerat, komunikovala som s p. Hertelovou, na papieroch je firma Animals holding...pýtala som sa jej , či ich možem dat do terária s kor.stepnou. Povedala mi, že to nie je žiaden problem...V inzeráte bolo ešte pisané, že s chovom poradia...ale podla toho, čo som sa tu dočítala, tak mi asi poradili uplne zle :-(