Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malá potrava pre pytóna kráľovského

Zdravím,

dnes mi bola známym prinesená potrava pre hada - malá myška. Zdá sa mi však, že je na jeho veľkosť akosi malá. V obchode majú zatiaľ len také malé myšky, tak sa pýtam, či je lepšie dať mu teraz jednu malú myšku a zhruba týždeň počkať, alebo mu môžem na jedno posedenie hodiť rovno dve takéto malé myšky.

Zkrátene - je lepšie dať metrovému skoro rok starému pytónovi kráľovskému naraz dve myši alebo treba týždeň počkať a tak mu dať druhú myš?

Ďakujem vopred za rady.

ahoj, můj cca 2roky starý python ne a ne jíst potkany. Dříve, když ho dostal tak nebyl problém, ale přibližně před půl rokem se obmotal kolem potkana a spadl asi tak ze 40 cm na zem ( substrát ). Od té doby prostě potkana ne. Končí to tak, že koupený potkan končí po sérii neúspěchů v lese za barákem ... Přijde mi škoda, když mu musím házet jen myši... Pokud by měl někdo nějaký nápad, budu rád :)