Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedáci chovná skupina, složení druhů

Ahoj, už delší dobu pokoukávám po jedácích a konečně jsem rozhodl.
Říkám si, když začít tak pořádně.Mám prostor pro cca 30 zvířat co byjste doporučili jako chovné skupiny? (počet kusů, druhy, poměr pohlaví, samozřejmě i vhodnost pro začátečníka s jedákama) p.s. S nejedovatejma mám delší zkušenosti (kousavý viridisky, hroznýši..)Dik za rady:)

loading...

Za Chlorechisky do zacatku bych se primluvil,velmi klidni hadi a celkem nenarocni. Mene nez Squamigery... Ja je drzim celkem na suchu a jdou mi dobre. Chlorechisky muzes klidne chovat ve skupine 1.2 ,jsou velmi snasenlivi, jen bacha pri krmeni,ale to plati pro vsechny jedaky.. :-)