Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarium pro chameleona a neakej ten dotaz na chameleona :)

zdravim vsechny teraristy :o)..na zacatek bych chtel dodat ze moje cestina je velmi spatna tak to chci podotknout predem :))

kde zacit,chci si poridit chameleona tak hledam ruzna terrarka jak se stavi atd,mam v pokoji jednu skrin kterou driv nebo pozdeji stejne bude chtit mama vyhodit,tak me napadlo udelat z ni terarko pro chameleona nez aby ji vyhodila.. ma 119 do vysky do sirky 91 a do vnitr ma 30 tudiz = 119x90x30 ?..je to spravne?
dodavam fotku abyste vedeli jak to cele vlastne vypada :)) a jeste mam par dotazu na terarium a chameleona

-jelikoz si nevim rady jak tam pridelam sklo,tak jestli by ste mi prosim poradili jak na to a jake sklo,
-jestli mam to drevo necim nalakovat aby mi potom nehnilo
-jake tam mam dat do pozadi barvy aby se tam citil chameleon nejlepe,
-podle rozmeru teraria jaka by tam mela byt UV zarovka ( jak silna)..
-nejhlavnejsi vec je prvni otazka :)) hlavne jak to tam pridelat jakym zpusobem to je hlavni!

jedna ta police nejde vyndat,neni problem ji vymlatit nebo tak 80 procent urezat aby tam chameleon na zbylich 20proc.mohl lezt :)) a jestli je terarko dost velke nato mit tam samici a samce

obrazky : 17zdalkyj <-- z dalky
4r2pohledzblizkadj <<--z blizka (material)

omlouvam se ze obrazky nejsou nahrane na teto strance,ale neslo mi je sem dat tak sem to hodil na imageshack

CHTEL BYCH MOC PODEKOVAT ZA KAZDOU RADU A POMOC :) DEKUJU

Místo nějakého složitého vyndávání police bych možná ještě jednu přidala a udělala z toho tři menší terka, protože těch 30 cm šířka a po úpravách ještě míň je pro dospělého chamíka fakt málo. V jednom vyšším by mohl být chamík a v těch dalším nějaký malý ještěr nebo had:-).