Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem genetika Boa constrictor

Dobrý den, chovám 0,1 B.c.i pastel a chtěl bych se zeptat jestli bude rozdíl v tom když ji spářím s pastelem nebo se superpastelem.
V tomhle jsem zatím začátečník a tak se obracím na zkušenější.
Jestli se nemýlím tak pastel x pastel = 50%pastel a 50%superpastel nebo 50%budou jen het na superpastel? a pastel x superpastel = ??
Předem děkuji za vaše odpovědi.
Změna předmětu, původně: genetika Boa Constrictor (halapremek)

Je to recesívna mutácia, takže sa správa rovnako ako iné. Pokiaľ mi je známe 1x sa podarilo vyprodukovať z párenia sharp x ruský t+ 4 zvieratá označované ako MYSTIC spolu so 16timi dh na sharp a ruské t+ a zatiaľ som nezachytil, že by niekto overil genetiku Mysticov.
Pri párení ruský t+ x columbijský motley vypadli len supermotley het t+ a normal het t+, žiadne motley (supermotley ako to už býva už nežijú).

obecně:
anery x albino = normálně zbarveni 100% doublehetero snow (hetero na albino i na anery)

anery x salmon = část normálně zbarvených budou hetero anery a část salmon zbarvení budou hetero na ghost (v případě obyč salmon cca půl na půl, v případě supersalmona budou všechna mláďata hetero na ghost - zbarvení salmon)

Snad jsem to nějak nepokopal...

Otázka pro krokodýla - profíka. Chtěla bych docílit pěkných mláďat sunglow. Myslím tím, krásně výrazně zbarvených. Jaký chovný pár pořídit. Právě mi bylo řečeno, že sunglow x sunglow se nemá křížit, že mláďata nejsou pěkně zbarvená. Ještě jeden dotaz, jakým křížením docílím mláďata sunglow purple. Díky moc za radu.