Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto krajta kralovska porad v jednom rohu

ahoj.....koupil jsem si na burze krajtu kralovskou mlade samce...pote kdyz jdes ho dal do teraria tak mam umelou skalu 80cm vysokou a krajta s emi stale drzi jen nahore v levem rohu stocena do klubicka...je nekde problem?tepelna zarovna je v prave polovine teraria ....ani na zem kde ma bazenek nechodi....mam pockat?kdyz je u nas doma nova?dekuju za rady

Ps...jak ho mam zmerit kdyz ho vemu do ruky a je porad v klubicku?mam z toho trosku strach aby mi neco neudelala priznavam se:-) ale jde jeno zvyk

Pokračujte již v založeném vlákně http://tera.poradna.net/q/view/122165-krajta-kralo vksa-vyhrivani . Na každou otázku není třeba zakládat nové vlákno. Zamykám (halapremek) (halapremek) (halapremek)

Vaše krajta (import předpokládám) si musí trochu zvyknout. Bude převážně tam, kde se cítí nejvíc v bezpečí. Moc s ní nemanipulujte, už tak bude pěkně vystresovaná. Do bazénku ani nepoleze. Pokud ano, bude někde problém (pravděpodobně ektoparaziti). Strach mějte o ní, že ji něco provedete Vy. O sebe strach nemějte, není důvod.