Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno E.g.g - mládě s adultem?

Tak teď mě milí teraristé podržte, v horším případě shoďtě. Otázka zní: Může být v jednom teráriu mládě guttky s dospělcem?? Jeden člověk mě vytočil, poněvadž moje odpověď zní ne, mládě bude stresované, v horším případě ho velký had zalehne. On tvrdí opak, že spolu můžou být. Já osobně chovám zatím prcky zvlášť, jak dorostou, pak dám k dospělému.. Takže jak to teda je? Přidávám i anketu.

Ani jedno z ankety, dle mýho názoru to není problém, kamarádka takhle měla v jednom terariu tři hady dva kolem metru a jednoho prcka a nikdy se nic nestalo.
Ale problém by mohl být v případě že ten menší bude samice. A po nějaké době ji jako mladou napáří samec. Nemusela by to přežít.... jiný problém tam nevidím...

A teď kritiku na mě :-D

zdar:-D tess už tě držím:-D
No já ti nevím?ale problém to nebude pokud nedojde na krmení i vpřípadě,že se krmí každá v jiné bedně.Stejně malá bude napachovaná od myši tak jí velká může považovat za potravu..dál už to víš.
Osobně bych to neriskoval.Těch příkladů co se hadi požrali i po tom co sežrali dvě tři holata je dost.
Třeba královka zblajzne úplně stejně velkou gutku bez probému a v pohodě jí stráví

Já právě taky ne, někdy je fakt radši lepší držet hubu, dělat a myslet si po svém.. Stalo se to v ifauně, kde jsem se kdysi zaregistrovala, než jsem našla tady TP. Nedávno jsem se tam po dlouhé době koukla a byl tam tenhle dotaz, takže jsem podle sebe odpověděla. Ještě malá změna: guttka s obsoletou - pardón.
http://ifauna.cz/rubriky/mdiskuse/show.php?tema=63 7168&r=3&m=3053&page=1
Moje přezdívka tehdy byla JOESNAKE

Ja by som sa priklonila k povodnemu nazoru Tess, ze RADSEJ by som ich tak nechovala. Problem byt nemusi, ale aj moze. Mne napriklad mladatko, ktore som dala do terarka s cca 2rocnymi guttkami, zacalo vyvrhovat potravu. Nie pravidelne, ale obcas a priradila by som to stresu. Kym bola sama tak ten problem nebol.