Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno E.g.g - mládě s adultem?

Tak teď mě milí teraristé podržte, v horším případě shoďtě. Otázka zní: Může být v jednom teráriu mládě guttky s dospělcem?? Jeden člověk mě vytočil, poněvadž moje odpověď zní ne, mládě bude stresované, v horším případě ho velký had zalehne. On tvrdí opak, že spolu můžou být. Já osobně chovám zatím prcky zvlášť, jak dorostou, pak dám k dospělému.. Takže jak to teda je? Přidávám i anketu.

Ja by som sa priklonila k povodnemu nazoru Tess, ze RADSEJ by som ich tak nechovala. Problem byt nemusi, ale aj moze. Mne napriklad mladatko, ktore som dala do terarka s cca 2rocnymi guttkami, zacalo vyvrhovat potravu. Nie pravidelne, ale obcas a priradila by som to stresu. Kym bola sama tak ten problem nebol.