Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Muze byt P. vitticeps (ci vseobecne - jester) "homosexualni"?

Fakt asi blby dotaz, ale mame desne srandovni "problem"... Mlade vousatky, vlastni odchov - ted zhruba 7-mesicni, ma cca. 40cm. Samo si reklo o "zimovani" - prakticky 2 mesice nezravosti a pospavani pri beznem teplotnim a svetelnem rezimu (nechtel jsem takhle mladou zimovat). Jsme si na 99,9% jisti ze jde o samicku - ale ted jak se zase probrala a rozezrala v babinci neustale prohani dospele samice, porad na ne dorazi a predvadi se - typicky samci chovani. Naznaky zakousnuti do zatylku, kejvani hlavou, roztazena krouzi kolem "partnerky" - pritom je proti nim malé prd z ktereho kdyby se holky nastvaly tak nadelaj 3 jeste mensi. Jako - setkavame se s dominantnim chovanim samic kdyz se chteji parit, ale na to je jednak myslim fakt mlada, a druhak - nikdy to neni az takhle vyrazne. Tak si rikam ze je snad "lesba" nebo co - je takove neco vubec u jesteru mozne? :-?

Foto cele:
[2i70qhd.jpg]

A koren ocasu zespoda - fakt tam nevidim zadny naznak pouzder hemipenisu:
[2rfypud.jpg]
Proslo nam rukama myslim agam docela dost, a tohle je dle nas na tuty samice...?

loading...

Tak jsem z toho fakt jelen....absolutne bych nerekl (dle toho jak jinak pohlavi myslim spolehlive rozezname) ze by slo o samce, ale foto z dneska, omluvte horsi kvalitu:

[209lzpc.jpg]

ze by tohloe vyvadela samice, to uz myslim fakt ne... Sic nebylo videt "pindiky" ale ma to 7 mesicu - a bylo tam spatne videt.

Možná napíšu blbost a vubec to stim nesouvisí.Ale když jsem měl ještě před pár lety goulďáky ,připouštěj jsem je v domění ,že jde o pár.Ten co měl bejt jakože samec:-) se choval uplně stejně a za ňákou dobu jsem měl od obouch neoplozenou snůžku.Takže dle mího to samice bejt může.

Jo táák:-)
Jedna jela do Maďarska ,takže to netušim.Druhou si bral ňákej kluk od Pardubic ,co měl 1,0.Mluvil jsem snim pak už jen jednou.Když je připustil ,tak jí samec akorád pěkně nabil hubu ,takže žádná sláva:-|.Jak to probíhalo dál nevim.
Jinak to že jdou u nás do kopru je pravda a určitě velká škoda ,jsou to nádherný zvířata.:puff: