Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvárnění polystyrenu

Ahojky lidičky,
pozadí teraria jsem vyřezala z desek polystyrenu..Teď přemýšlím jak a čím mohu nabarvit části vyřezaných "kamenů"...napadly mě tempery nebo vodovky,ale mám strach,aby to hadovi nakonec neublížilo...prosim Vás,nemá někdo z Vás s tímto nějakou zkušenost??
Předem děkuji za jakoukoli odezvu.....

brácha má v malém terárku nabarvené části pozadí temperama, ale celé pozadí je pak přelakované nezávadným bezbarvým lakem, aby se barva nerozpustila a nebyla škodlivá pro chovance. Má to tak asi zatím dva měsíce a barva drží, rosí jednou denně takže se jedná o docela "suché" terárko.