Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční - ztrácí barvu

Prosim o pomoc muj gekoncik zniceho nic ztaci barvu stalo se to cca za 2dny, podminky ma dobre mam ho asi 2 mesice je mozne ze se chysta na svlekani???

Dekuji za pomoc :-)
Změna předmětu, původně: Pomoc s GEKONCIKEM
Změna kategorie, původně: Pokec (MadMike) (MadMike)

Nejdřív myslet, potom psát, ok? ;-) (MadMike) (MadMike)

max. teplota je 35 a minimalni 23, je to samicka ma 15cm, stari pul roku teraria je 70x40x40 krmim denne cvrcky 2ks. denne Substrat je z kokosoveho dreva v jednom rohu udrzuji vlhkost mam tomny kamen ktery udrzuje teplotu 26stupnu.....