Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anatomie plazů - literatura

Zdravím Teraporadnu, prosím vás nevíte někdo o knize, odkazu na netu nebo jiných materiálech z kterých lze čerpat pro bližší poznání anatomie plazů? Teď mám ze zdravotních důvodů ,,dovolenou´´ od studia veteriny tak se prokousávám anatomií, rád bych se přiučil i něco o plazech ale nebyl jsem schopen nikde najít zdroj informací. Děkuju

Zas a opět zdravím, nevíte náhodou o odkazech na nějakou literaturu týkající se obojživelníků či plazů pojednávající o biologii, chovu, prostě z keréhokoliv úhlu pohledu.... Kdyžtak mi to hoďte do pošty ať neporušíme autorská práva... Děkuju mnohokráte