Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anatomie plazů - literatura

Zdravím Teraporadnu, prosím vás nevíte někdo o knize, odkazu na netu nebo jiných materiálech z kterých lze čerpat pro bližší poznání anatomie plazů? Teď mám ze zdravotních důvodů ,,dovolenou´´ od studia veteriny tak se prokousávám anatomií, rád bych se přiučil i něco o plazech ale nebyl jsem schopen nikde najít zdroj informací. Děkuju

A nescanoval jsi jí náhodou?

Bohužel, ale já ji mám k dispozici tak nějak kdykoliv si zamanu (zooknihovna v práci má svoji výhodu), takže jsem se s tím "nedřel":-) Jako dalo by se uvažovat o tom, že se do toho pustím, ale upřímně nevím, jestli nejsem větší lenoch než si myslím.:-D Přece jenom jsem na věci okolo PC celkem lempl a stránek je to hooodně, ale jistě by to pár přátel na CD ocenilo. Budu o tom uvažovat...

Zas a opět zdravím, nevíte náhodou o odkazech na nějakou literaturu týkající se obojživelníků či plazů pojednávající o biologii, chovu, prostě z keréhokoliv úhlu pohledu.... Kdyžtak mi to hoďte do pošty ať neporušíme autorská práva... Děkuju mnohokráte