Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechutenství u agamy osadní

Dobry den,poslední dobou mi ma agama nechce jíst,dale jsem si ji dala na ruku a otevřela tlamku a měla sliznici spíš bílou než
růžovou ,špičku tlamky má šedou až černou a ma ji trochu skřivenou a jakoby na ni měla strup prosím rychle pomoc:-?
[mod]Změna předmětu, původně: rychla pomoc u agamy osadní (Melda)[/mod]

[mod]Prosím vás,rychlou pomoc potřebuje skoro každý.Příště takto formulovaný dotaz smažu.Když nepopíšete krmení,vitamíny a ostatní důleží aspekty chovu,nikdo vám kloudnou radu nedá.Určitě by jste měla uvédst,jaké máte osvětlení terária.U agamy dost podstatná věc.:-) (Melda)[/mod]

No ještě by to chtělo zaostřit na ten čumák, takhle je tam vidět prd - ale hezký to teda nemá, se ani nedivim, že nežere. To, že když má zmasakrovanej čumák moc zřát nebude je docela logické (možná se to zdá hrozný jen díky té nekvalitní fotce). Chce to co nejdřív vyléčit a neměla by se tam té agamě dostávat žádná špína - takže čisté hygienické jednoduše zařízené terárko, noviny nebo papírový ubrousky jako podklad. Přijde mi už dost vyhublá - dostanete do ní něco? Podle té fotky jenom hádám! nic víc.