Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samice?

Když to vložím i já...

Musíš to mít buď ve složce ve svém PC a dát to jako přílohu a nebo to musí být někde na netu (dostupné) a pak dáš normálně odkaz do textu, pokud ho dáš mezi img/img (4. ikona nad textem), tak se zobrazí přímo. Pokud obrázek dáš jako přílohu, můžeš ještě pak zkopírovat zástupce taky mezi img/img a opět se to zobrazí, jinak si to každý musí rozkliknout. Howgh, jestli to teď nepřiložíš, tak si opravdu lempl.;-)

P.S: Nezapomeň na rozumné rozlišení (1200x800, příp. 800x600 je rozumné), ostrost a hlavně vyfoť správné místo (myslím správný kus těla, aby se dalo něco vykoukat).