Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Breeder's internat. Expo

VOd píštího roku se mezinárodní setkání chovatel Breeder´s Expo Europe konná v Philipshalle v Düsseldorfu. Datum konnání je: 1. kvtna 2010, 31. íjna 2010

Philipshalle je renomované výstavišt v Düsseldorfu s velice dobrou dostupností jak pozemní tak leteckou dopravou (v blízkosti mezinárodní letišt Düsseldorf).
Tato zmna pomže ješt více splnit pání a požadavky tisíc návštvník a vystavujících na moderní evropskou výstavu:

• prvotídní místnosti a moderní technické zázemí
• erstvý vzduch, odpovídající osvtlení, píjemné klima, žádné stany
• dostatek parkovacích míst a kas, isté toalety
• dostatek místa pro zvíata, vystavující i návštvníky
• vhodné umístní akce s pihlédnutím k dopravním obslužnosti a Vašemu pohodlí, v srdci západní Evropy
• proklientsky zamená organizace a pátelský servis

Adresa: Philipshalle, Siegburger Strasse 15, D-40591 Düsseldorf, www.philipshalle.de

Otvírací doba pro vystavující: 6.00 – 18.00
Otvírací doba pro návštvníky: 10.00 – 16.00

• více než 850 m prodejních stolů
• pednášky o chovu zvíat od celosvtov známých chovatelů
• místnost s jedovatými zvíaty
• plný servis pro vystavující, jednoduchá on-line rezervace
• oddlená místnost pro krmné hlodavce

Heslem této akce je "The friendly place to meet" – Přátelské místo k setkání. BEE je místem s přátelskou atmosférou, kde se můžete bez jakýchkoliv potíží setkat s Vašimi přáteli a obchodními partnery. Další informace v nmeckém nebo anglickém jazyce na našich webových stránkách, pop. nám mžete poslat email (anglicky i nmecky). Mžete si také objednat zasílání novinek prostednictvím emailu.

zdar:-D zfhk-borec nakonec s prstem nahoru ;-)aspon něco normálního.
Každopádně to je šupa pojedu to sčíhnout,doufám,že to nebude jak v Prasčáku :-D:-D:-D a možná mi to bude chybět.:-D:-D
co je asi největší výhoda???že tam léta "velká plechová sýkorka":-D to je bezkonkurenční a ceny se dají zjistit;-)

zdar:-D zfhk abych tak nějak předešel tématu jedna paní povídala :-D:-D

Obecně
Živá zvířata lze posílat jen do těch zemí, kam to povolují předpisy země místa určení a za podmínek stanovených příslušnou zemí. Cestující musí předložit veterinární osvědčení, které musí být potvrzeno státním (úředním) veterinářem ne déle než 72 hodin před cestou, a to v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině nebo španělštině. Dovozní povolení vydané Státní veterinární správou ČR (Těšnov 17, 117 05 Praha 1) je požadované u všech zvířat, která zůstávají v ČR déle než 3 měsíce. Přeprava do ČR může být odmítnuta, je-li zvíře ve špatném zdravotním stavu nebo vzhledem k nepříznivé nákazové situaci v zemi původu. Zvířata mohou být přepravována pouze v pevné schráně s dostatečnými otvory pro dýchání, s pevným nepropustným dnem. Dopravce má právo vyžádat si souhlas veterinární služby k přepravě, event. schválení použité schrány, uzná-li to potřebným. Cestující je povinen vždy provést rezervaci přepravy živých zvířat.

Psi a kočky
Psi a kočky starší 3 měsíců musí být vakcinováni proti vzteklině v době ne kratší než 30 dní a ne delší než 12 měsíců před nástupem cesty. Platný mezinárodní veterinární očkovací průkaz s veterinárním osvědčením (jako jeho součástí, přílohou nebo samostatným dokumentem) musí být předložen u české pohraniční veterinární kontroly.

Ostatní zvířata
Ve všech případech je vyžadováno veterinární osvědčení.

Přeprava živých zvířat na palubě
V kabině pro cestující může být přepravováno pouze 1 malé zvíře ve schráně umístěné pod sedačkou cestujícího ve třídě Y a hmotnost včetně schrány nesmí překročit 8 kg. Poplatek za přepravu zvířete na palubě letadla bude vyměřen dle příslušných sazeb za přepravu přespočetných zavazadel. Zvířata ohrožených druhů, které podléhají zvláštní kontrole (CITES), musí být doprovázena příslušnými doklady