Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křečkomyš

Jednoho krásného dne, jsem získala hromadu roztomilých džungarských křečíků, kde následně jeden páreček byl svěřen do péče kamarádky, jejíž hadi papkají křečátka. Tak se stalo že samička porodila 5 krásných miminek... nicméně... jak rostla, tak se začala lišit od dvou svých sourozenců. Dva vypadali stejně jako rodiče a tito další tři vypadí takto:

[bovl.jpg]
[http://img138.imageshack.us/img138/124/strakat.jpg ]
[zlat.jpg]

Kamarádko promiň, ale názory mě fakt zajímají a tutlá se to dlouho, Jabula se na ně už těší, až je uvidí live.

PS: Upozorňuji, že se nejedná o provokaci a ani o nejapný žertík, april už byl :-)

Dopadlo to tak, že mláďata žila celkem 3 měsíce, z toho měli dva vrhy, které sežrali. Od tej doby jejich křeččí máma další mladé neměla. Jak jsem psala na začátku vlákna, tak se doopravdy nejednalo o podfuk a podstrčení.