Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov sarancat a pripadny "privydelek" ?...

Dobry den.

Chtel bych se Vas zkusene zeptat, jak je to s chovem sarancat a jestli je mozne je chovat na mensi vydelek. Kamarad krmi dve agamy a rikal mi, ze je po sarancatech velka poptavka. Ze jich na burze maji jen par a ze se po nich hned zaprasi. Tak jsem myslel, ze bych to rozjel trochu ve velkem. Dokazete mi poradit, jak by mela asi tak vipadat takova vetsi odchovna? Vubec nemam poneti jaka by mela bejt pocatecni ivestice atd. Nebo co je dobre chovatza hmyz na takovy privydelek?! Co treba i svaby? Mel bych i moznost to prodat na burze. Tak by me zajimal Vas nazor a samozrejme kritiku taky sezeru :o))) Díky za pripadne info...

Kdysi jsem je choval, sezen si plastovi box trebas v obi o velikosti 50x30x30 s vikem ktere ma jistici klapky. Dale si kup mensi truklik do ktereho dej terarijni lignocel a osej ho obilim, ten lignocel co tam je vyuziji take jako kladiste. Nemel jsem zadny ohrev nebo nic podobnyho a mnozili se take dobre. Prodavat je pak muzes na nedovolená reklama (GG) portalu kde je to podle me nejlepsi.