Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s jazykem

Ahoj mám malou krajtičku a má problém s jazykem měly jsme problém s hlenem v tlamě z toho jsme se vylízali pak jí bratr špatným krmením natrhl kůži to už je zkoro zahojené a aby si to znovu neroztrhla tak sem jí radši dal 2 holátka ale za den 1 vyvrhla a 2dny po té to další nevím čím to je a ted my ještě ktomu přijde jak když nemůže vytáhnout jazyk chuděrka :.(vitáhne se jen kousek a ani není rozdvojený a tak zvláštně hlavou jakoby tancuje vrtí sní a tak tak se chci zeptat jestli jeto velký problém a jak by seto dalo vylečit dik moc všem:-)

špatným krmením natrhl kůži

jak? a kde? jak je velká? vy ji rozkrmujete?

Nevím jestli jsem dneska tak zpomalená, nebo co, ale přijde mi že nerozumím tomu, co tu lidé píší. zkuste zapojit INTERPUNKCI (čárky a tečky). Potom možná bude snáz pochopitelné, co se snažíte sdělit

tancuje, vrtí, sní a o čem sní takový had? nebo koho?

já bych řekl, že tam mělo být vrtí s ní, jako že vrtí s tou hlavou.
Jinak taky by mě zajímalo to natržení po špatném krmení, to ji násilím krmil, bo jinak si to nedovedu představit, myslím si, že hadi jsou tak chytří, že když nejsou schopni velkou kořist sežrat, tak se o to ani nepokouší.

Ve volne prorode si nekteri hadi (napr.anakonada) zcela bezne roztrhnou cast tlamy, pri polykani opravdu velke koristi a velmi rychle se tato zraneni hoji... To jen tak pro upresneni.. :-) A lovici hadi kolikrat nemaji moc casu "premyslet" o velikosti koristi.. Nevim jestli to byla zorvna tmavka, co se roztrhla po pozreni krokodyla..