Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská, aneb rady a tipy pro začínajícího chovatele.

Zdravim vsechny chovatele a fandy teraristiky,
Toto pondeli jsem si poridil 4 mesicni mlade Agamky Kocicinske (Physignathus cocincinus; nejspise se jedna o samecka :)) spolu s nim jsem si poridil skvelou knizku (Agama kocicinska od Jaroslava Forejta, kterou jsem tentyz den prelouskal xD. Zde jsem se dozvedel furu informaci a rad, ale myslim si ze informace o tak krasnem plazovi se nevejde na 70 stranek :D. A tak bych Vas chtel poprosit, jestli by ste mi zde nesverili vase figle a rady z vlastni zkusenosti. Popr. nejake vylepsovaky jak zprijemnit Agamakovi pobyt v terarku. Vsem dekuju za ohlasy ;) Preji hezky den.
Změna předmětu, původně: Agama Kočinčinská aneb. rady a tipy pro začínajícího chovatele. (halapremek)

Z vlastních zkušeností vím že bys jí tam mohl dát nakou menčí nádrž z vodou nějake mini kitky počemby mohla lest atak dále a když máš peníze tak jí tam dej udělat vodopád pis na e-mail danohad@seznam.cz nebo na skype XerrX.-):-)