Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otázka ohľadom Búrz

Zdravim vsetkychchcel by som sa vas opytat ci neviete na ktorych burzách predavaju niakych tych krkodilkov nap. paleosuchus palpebrosus abo caiman crocodilus.Chcel by som si to iba zistit do buducnosti.viem ze sa daju telefonicky zaobstarat a dat si ho doviest na nikau z nich , ale ja myslilm bez vybavovaciek.
Dakujem

. . . . ja myslilm bez vybavovaciek

No nevim, ale ja zase myslim, ze "bez vybavovaciek" se jeste nikdy - nic - nikomu vybavit nepovedlo :-D.

Ale k veci, krokouse na burzach sezenes poskromnu, pokud vubec:-( Kdyz, tak snad jen od dovozce, ale spis ne, jak ano. Uz vubec ne P. palpebrosus.

Chce to proste jen emailovat, volat, kontaktovat chovatela atd, proste VYBAVOVAT:puff:

Tak občas mají importéři prcky Caiman crocodylus, ale při troše štěstí se tam může objevit i třeba někdo jako náš říďa a vytáhnout bednu s mladými palpebrosy i trigonaty. Naposledy se tak stalo myslím někdy minulý rok na burze v Plzni. Dalším malým druhem (Osteolaemus tetraspis) občas sytí trh zoo Plzeň.:-)

Jj. Všímám si, že brýlatí faremní importíci šli s cenou nahoru. Za kolik je měli? Pomatuju časy, kdy je byl problém prodávat za 2000-2500 Kč (a naopak nebyl problém je za tu cenu sehnat), jen škoda, že tenkrát nebyl prostor. Nevíš, jaký měli poddruh?