Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kobra indická

Viděli jste toho chlápka s tou kobrou v pondělí v pořadu víkend na Nově?Ten byl fakt hustej.Nevíte kde to má a jak se tam dostat na kukačku?

Protože Tondu znám asi tak 18 let, potvrzuju že je to všechno pravda. Bydlel v Jáchymově, teď asi teda u Prahy, jednoznačně je to on. Opravdu měl problém se zákonem, detaily nejsou předmětem diskuze.
Díky za ten odkaz na video, v pondělí jsem to propásl.
Zatrnulo mi, když jsem viděl z čeho tu kobřičku vyklepával. Tyto bedýnky jsem vyrobil 4, je mi záhadou, jak se k němu dostala. Poslední dvě jsem dával pryč někdy před třemi lety, s kobrama, údajně někam na Ostravsko. Jenže prodával jsem kobry, bedýnky jen půjčoval... no nic, čeho se chceš zbavit, to půjč! Takže je docela dobře možný, že ten kobří fešák je z mýho chovu :-D Jak je ten svět malej.

Už nemám, ale byly vymyšlený hlavou. Vlezovej otvor, zakrývanej víčkem na zámek. z vrchu v kolejničkách dvě vrstvy stropu - plexi a černej plast. Plast kvůli imtýmču, kdyžř jsi ho stáhl ven, plexi kvůli kontrole zvířete. Obojí pochopitelně svrteaný s bednou a uzamykatelný! Leželo to v terárku, kobry tam rády lezly. Stačilo otevřít terárko, hákem zabouchnout a podržet dvířka, nasadit zámeček a mohl jsi čistit. Anebo vyndat bednu ven, stáhnout černej plast, zůstalo plexi, a mohl jsi si hada prohlídnout...
Osvědčilo se mi to ;-)

Ahoj Tondo,
došlo mi, že to je ta po Jirkovi, protože ty poslední bedýnky byly šedivý. Jen mě to trklo až dneska ráno.
Zpátky jí nechci, dyť ten kobráček v ní žije jistě nějakejch 10 let. Krom toho já už hady pár let nemám....Na výstavu se přijedu rád podívat, doufám že to tady zveřejníš, jak je vidět, zájem je ;-)

V pondělí tento týden jsem u Tondy byl,a probíhají poslední ůpravy před otevřením,výstava určitě stojí za vidění.Jakmile bude znám definitivní termín otevření přilepím ho s ostatními informacemi (otevírací doba,vstupné,mapka atd.) na "nástěnku"

(viper)

taky uz jsme se s krouzkem teraristiky byli v Dubci (taky tak trochu protekcne) podivat. Bylo to tesne na konci skolniho roku, a rozhodne to stalo za to uz v te dobe. Mam i par fotek, tak treba se casem dokopu i k nejakemu kratkemu repotru...

Včera jsem se tam byla mrknout s přítelem, ještě to sice není oficiálně otevřeno, ale pan Hnízdil nás pustil dovnitř, fajn jsme pokecali a dozvěděli se spoustu informací. Myslím, že něco takového u nás v republice neuvidíte. Všem doporučuju,je to fakt pecka:puff:
Pro mě absolutně nezapomenutelný zážitek....opravdu jen tiše závidím:-)