Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zácpa

Dobry den mam problem s agamou ji ale nevymesuje se cetl jsem ze masirovat brisko v teple vode pomuze ale kde nic tu nic a taky se schovava do skulin a koutu coz mi prijde u agamy nevhodne prosim o radu

mám stejný problém s roční agamou, akorátže už nekadila 9 dní, cvrkům ted moc nedá, při krmení sežere jednoho a na ostatní kouká jak kolem ní lezou, koupání a masírování bříška nepomáhá, zeleného si nevšimne vůbec
a neustále hrabe...jinak nevím kolik cvrků si pochytá, občas loví až na tu zácpu a malej apetit bych řekla, že se chová celkem normálně - nemůžou to být nějací paraziti?