Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadí do terária z kůry

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na pár vašich praktických rad co se týče tvorby pozadí z kůry. Na podzim jsme káceli dost ovocných stromů a já si jejich kůru schoval s tím že by z ní mohlo být celkem pěkné pozadí ale je vhodná? Jak to je s plísní a překrýváním mezer tak,aby se pořád zachoval dobrý vzhled? Ocenil bych foto některých vašich pozadí a pár rad jak na to. Díky

Po dlhom case otvaram znova temu.
Idem robit pozadie z kory pre uzovky a zaujima ma ako to je s plesnivenim a pod.
Zozbieral som koru v lese, planujem ju vydrhnut a vypiect v rure.
Tera bude z OSB, mozem to prilepit rovno na dosku alebo treba najprv na polystyren?
Bude po prelakovani kora plesniviet?
Vdaka