Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přestavba police

dobrý den
před pul rokem jsem dělal polici do terária hroznovi
terárium skleněné a police je ze dřeva akurát se vlhkem skroutila a mě už se to moc nelíbí a tak vás chci požádat o nějakej slušnej návrh jak přidělat polici na sklo...materiál jakej je asi tak nejlepší volbou a také čím to na to sklo mám přidělat
díky moc za návrhy

zkusil bych nalepit skleněné proužky na obě strany a nad ně další aby mi vznikla drážka do které bych desku zasunul, ale stejně se nevyhneš jedné podpěře kterou podle mě musíš dát pod roh který bude ve vzduchu. nic lepšího mě nenapadá
omlouvám se,nějak divně sem to vložil a zařadilo se mi to do prostřed, takže prosím první smazat a tento nechat

Nebo skoro trojuhelníkovitou, buď skosenej roh nebo úplně obloukovitě. Taky záleží jakou váhu to ponese, pro nějakou užovčičku to nejni problém, ale na hroznýše to už asi nebude. Ještě se to dá na tom boku podlepit nějakou podpěrou, né sloupek, ale trojuhelníkovitá podpěra, klidně taky ze skla.