Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekon Nocni - POTRAVA.

Dobry den, chtel bych se zeptat, jak tedy krmit Gekona Nocniho ? Kdyz nemuzu chovat vlastni cvrcky, nebo svaby ? To mam kazdy 3 den do zverimexu pro cvrcka atd... ? Nebo jim staci mrtva potrava ? Diky predem za odpoved.

potrebuje zivou potravu, krabicka cvrcku vam pro jednoho vydrzi tipuji minimalne na tyden - 10 dnu. Gekoncici nocni muzou i moucne cervy, ty jsou desni nezmari. Kupte i deci - dve, dejte do boxu s vrstvou krmeni (srot, stouhanka, ovesne vlocky...) a prolozkami od vajec, 2x tydne kousek mrkve a pri pokojove teplote vydrzi klidne par mesicu.