Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velkochov myší/mastomyší - know-how

Dobrý den ve spolek, chovám laboratorní myši a mastomyši pár měsíců a za tu dobu jsem si udělala pár kontaktů mezi chovateli hadů a zverimexy. Dříve všichni odebírali od jiných chovatelů, teď ale většina skončila a poprosili mě, jestli bych je plně nezásobovala já. Plánuji tedy rozšířit a zvětšit svůj chov, aby byl dostatečně produktiví. Můžete se podělit, jak to chodí s chovem u vás, popř. přidat různé fotky, odkazy nebo videa? Zajímá mě třeba vaše zkušenost ohledně cyklu pro obměnu chovných skupin, použité nádrže pro chov, počty chovných skupin+produkce mláďat apod. Každé postřehy a zkušenosti jsou jen vítané :)

Chtěl bych se Vás optat,jestli ta bedna není vysoká pro potkany při horním krmení jak máte vy.
Já koupil tu samou bednu a výška je 22cm.Mám pletivo oka 10x10,chci udělat něco takového.
Jak dlouho vydrží než tu bednu prokoušou.
Jak to řešíte s gravidními samicemi,pokud by se narodily ve skupině tak po odkojení je to pro ně vysoké.
Poradíte mi s chovem potkanů jak to máte vychytané Vy?.Děkuji.