Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarijní trhy Plzeň - sobota 22.5.2010

Připomínám příští nejbližší teraakci, již tradiční plzeňské terarijní trhy v PDK Peklo, Pobřežní ul., pro prodejce od 8:00, pro kupující od 9:00 do 12:00 hod.

Kdo jedete, co nabízíte nebo sháníte?

Pro zájemce mohu nabídnout několik krabiček s micro (vylíhlí), malými (do 5 mm) a menšími středními cvrčky (do 1 cm), snad i trochu středních (do 1,5 cm) za příznivé ceny. Množství je omezené.
Dále dospělé samice Elaphe carinata (400 Kč) a Elaphe (schrencki) schrencki (600 Kč).

zdar:-D a.d Naja-doufám,že spojka něco přiveze?jinak tuto je dobrá výmluva se zřeknout zodpovědnosti.:-D
jěště k burze:ted se asi bude myslel,že jsem spadnul z jahody na bok,ale dnes revize takže sháním ;-)(spíše na Ondru):
1,0 T.sc.rustamo
1,1-3 C.platyu
1,0 klidně i 1,1 Pt.h.ragaz.
1,0-2,0 možná výměna za 0,1 Sau.maura.maura
dík a zdar Pošuk