Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská probém

Zdravím,
potřeboval bych pomoct ohledně mláděte krajty královské, kterou jsem si pořídil před několika dny, je přibližně měsíc až dva stará. Nějakým způsobem se mi krajta nachladila, má jakoby rýmu a vypadá to, že je to spojené i s hnisem v tlamičce, na některých místech má trošičku svraštělou kůži, nevím jak je to možné, ale bohužel je to tak, nahoře terária mám až 35 stupňů a dole okolo 30 takže nevím jaktože se nachladila ještě když je v posledních dnech takové teplé klima, dočetl jsem se zde, že se dají podávat vitamíny b-komplech nebo vitamín C, ale zítra to vidím na veterinu, je něco co můžu prozatím udělat? byl by někdo ochoten mi pomoct?....Předem děkuji.

tak vypadá že had už v tlamě nemá žadné jakoby sliny a rýmu, ale pořád divně dýchá a dělá lehké zvuky jakoby fučení nebo jakoby pčikal, něco takového ve srovnání s lidskými nemocemi, nevím, opravdu nevím, ale bojím se aby to nebylo virové onemocnění že by byl had nemocný už od narození, uvidíme...