Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem copak mi ten leguán dělá?

ahoj, v posledních dnech moje samička leguána chodí po bytě (mám ji na volno) a hlavně v kuchyni, kde máme tzv. komín na potraviny, a hrabe a hrabe po koberci. jako by chtěla "hnízdit" či co....pročpak to dělá?

ne, se samcem nebyla v kontaktu. je stara asi 10 let. dostala jsem ji od lidi, kteri nevedeli, jak se o ni starat... krmime pampeliskou, polníčkem, jetelinkou, ovocem (jen nejakým), listy stromů...take mam nejake vitaminy. svitime repti glo 5,0 a mam jeste sun glo, rosíme poctivě....tak mi připadá, jestli ona není nadržená, že by to chtělo samce:)]:)