Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak jste spokojeni s firmou Zoopet?

Ahoj lidi, zajimal by me vas nazor na firmu Zoopet. Ja na ne zmenil nazor. Minuly vikend jsem si v Ladvi u jejich stanku chtel zakoupit dve samice kunky, to co vytahl prodavac mi moc samice nepripominalo, ale prodavajici me ujistoval, ze to jsou samice. Tak domnele samice jsou na 100% samciho pohlavi, uz nejsou tak vyhuble, tak kvakaji ostosest a snazi se vzajemne spolu parit, navic jsem po prvnim jejich vymesovani zjistil, ze maji parazity. U me fakt spokojenost na bodu 0!!

loading...

Stale to iste dookola...kazdy kto kupuje import=priekupnik vie do coho ide tak nechapem(a ani asi nikdy nepochopim)tie keci okolo toho..ale tak asi kazdy ma chut sa vyplakat na rameno.....zebrovnik neuraz sa ale nechapem na co si ich kupoval ked si videl ze to nesu samce a uz ked si ich videl mal si pochybnosti...