Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gekončík noční... v pořádku ale nic moc nežere

Dobrý den,

chci se zeptat jestli bych mohl dostat radu v krmení... četl jsem že se mají krmit jednou za dva dny k večeru, ale hodím jim cvrčka a ráno jsou tam furt "žerou málo kdy" večer jsou aktivní a podvyživení nejsou :) vlhost teplota je taky v pořádku.. mužete mi poradit jak bych jim mohl zvednout chuť k jídlu? ještě mě napadlo že by to mohlo být velikostí cvčků, ale když nežerou ani červy? chov 1,2...

Díky :)

U pana Hnizda jsem byl s nemocnou squamigerou loni a vysetreni (kultivace) na bakterie stala 700 + vysetreni zvirete asi 200 kc Je to skutecne odbornik,ale neco to stoji.. U me slo o salmonely (Pseudomonas spp.).. Jednalo se o vyter ,ne vysetreni trusu ,ale predpokladam u gekonciku to same..