Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mlhovače

Vážení, budu zařizovat tropické terárium cca 100x50x150 na L.longipes a tři menší cca 50x50x50 na mláďata a dendrobátky. Chci jim koupit mlhovač a rozvést mlhu z jednoho zdroje čisté měkké vody do všech terárek. Prosím o Vaše zkušenosti, jestli není tahle myšlenka nereálná a jestli to zvládnou i mlhovače z nižších cenových pásem (cca 500), jestli je zásadní rozdíl mezi těmito a exoterou za 1600. Díky

cau cau,

chtel bych puvodni tema jeste otevrit.
ma nekdo zkusenosti s externimi mlhovacemi?
konkretne treba s :
eshop.farmapython.cz
nebo
obchod.acheta.cz

bylo by to do terarko o rozmerech 100vx80sx60hloubka/delka ve kterem bude chameleon furcifer pardalis :)

od samotneho roseni neopustim, mlhovac bych chtel pouzivat v pripade, ze budu v praci a tudis bych to zautomatizoval.

pripadne bych mel dotaz jestli neexistuje jeste neco podobneho v levnejsi variante. treba do 1000kč.

ty ponorne mlhovače mi moc nesedí.... radši bych ten "externí" mlhovac.

dekuji za vsechny rady

Tak nevím jestli to je vůbec možné z jednoho mlhovače rozvádět po teráriích mlhu.Ale pokud se jedná o nejlevnější mlhovač,tak já jsem si koupil v Mebelixu lampu na zvlhčování vzduchu.Stála 300kč,a vyndal jsem zní mlhovač,který jsem pak zabudoval do stěny.Má to krásný efekt,a na to jak je terko velké,tak někdy v něm není nic vidět,jak je všechno zamlžené.

[http://img685.imageshack.us/img685/7460/p1010381s. jpg]

[http://img684.imageshack.us/img684/2134/p1010097cz .jpg]

Sory za to zaprskané sklo.:-D