Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zvednout vlhkost v "inkubatoru"

Ahoj,

chci se zeptat... mám inkubátor domácí výroby (termobox,topný kabel 15W,termostat RT2,digi. teploměr vlhoměr) teplota je ok, ale mám problém s vlhostí mám max vždy kolem 60% zatím ho testuju snužku teprve čekám... a další dotaz kolik direk mám do termoboxu udělat aby jich nebylo málo a aby jich zase nebylo moc aby se nestrácela teplota a hlavně v mém případě vlhkost.. Vnější rozměr termoboxu: 595 x 395 x 365 mm

Dáky za odpověď

no ten kabel má sotva 40 stupňů takže si myslím že to nezapálí :) a do s termoboxu při inkubaci nemůsí proudit žádný kyslík? s těma dírama jen v misce je to tedy jen kůli klimatu souvisejícím se substrátem? a vodu mám dát kam? přímo do misky se substrátem nebo primo do termoboxu a mezi to dát misky?

díky :)

no všude je napsaná vlhkost 80% a já mam max tak 62%...

a stejná otázky ::: a do s termoboxu při inkubaci nemůsí proudit žádný kyslík? s těma dírama jen v misce je to tedy jen kůli klimatu souvisejícím se substrátem? a vodu mám dát kam? přímo do misky se substrátem nebo primo do termoboxu a mezi to dát misky? dík