Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečnost svícení v teráriu

Dobrý den,

Syn se rozhodl pořídit si phelsumu madagaskarskou. Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale nemám s tím žádnou zkušenost. Mám obavu z toho, že přes den jsme všichni v práci a žárovka bude v terku puštěná cca od 8 do 16.hod "bez dozoru". Stalo se Vám někdy, že byl nějaký zkrat, který by vedl k požáru? Případně existují nějaké objímky speciálně do terária?

Děkuji za odpověď

Díky za rychlé odpovědi.

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli neznáte nějaký ověřený způsob na "odsmradění" terária. Synovi jsme koupili pěkné vysoké tera, ale asi v něm byl předtím nějaký hlodavec, protože mírně zapáchá. Už jsme zkoušeli vymytí octovou i citronovou vodou, trochu to polevilo, ale moc ne.

Pokud by to nepomohlo, mohlo by případně vadit novému obyvateli - phelsumě m.?

Díky.