Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán a agama

Dobrý den, máme asi dvouletou agamu vousatou a chtěli bysme si pořídit i leguánka. Agamka sice terárko má, ale když tam je, drápe a vzteká se, takže si běhá po bytě a je spokojená. No a s tím leguánem to plánujem taky tak, chtěla bych ho na volno. Ale zajímalo by mě, jestli tihleti dva můžou být dohromady, jestli s tím nebude nějaký problém.
Děkuji moc za odpověď.

Ahoj všem :) četla jsem tu vaši vášnivou debatu :) ....jen dotaz: jaký názor máte na leguána s agamou vousatou už vím , ale co říkáte na spoluchov (terko 150x120x80) agama kočičinská + lego??? Legouška mám úspěšně už přes dva roky a pořizuji si teď nově do kanceláře kočičinu...a právě jsem zvažovala, jak by jim to asi šlo případně dohromady, když bych v budoucnu musela změnit práci a odnést si agamu domů. Máte někdo zkušenost? Co si o tom myslíte vy?
Díky a pěkný den.
K.