Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divoká agama vousatá

Čau lidi, mám dotaz. Mám půlroční agamu vousatou a tak 2 měsíce zpátky mi začla hrozně vlčet nechce brát do ruky, nenechá se ani chytit, celý den škrábe na sklo od terárka a když jí pustim tak malem z 1,5m vylitne na zem jsem z toho docela špatnej nemá nekdo nějaký způsob na ochočení?

v terarku by ji nemelo nic vadit ma tam vsechno vodu uva i uvb, rosim na vecer trosku, potravu, vyhrevnou plochu, rozmery jsou 89x50x50 mista tam ma dost si myslim venku hlavne beha jediny co by ji mohlo drazdit jsou cvrcci na ktere vidi ale kdyz je schovam chova se stejne dam sem i fotku pro jistotu kdyby se ti neco nelibilo hned mi to rekni i kdyz to bude blbost :D