Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrčci v inkubátoru

Zdravím všechny,
mám dotaz, stala se mi nemilá věc.Po bytě se mi rozutekly cvrčci a jelikož mám iknubátor plný vajec samice cvrčka nakladla do vermikulitu právě své mladé.Začli se mi množit.Lezou mi po vajíčkách.
Mohou nějak pošodit vejce? nevím jak se jich zbavit.
Moc díky za odpověd.

[mod]Změna předmětu, původně: problém
Problém má každý,kdo zde žádá o radu.Příště prosím lépe specifikujte váš problém. (Melda)[/mod]

Prostě vyndej na chvíli vajíčka z inkubátoru, zbav inkubátor nevítaných hostů a vajíčka dej do čistého vermiculitu. Jinak nevím, co bys na tom chtěl poradit. Cvrčci mohou a) vajíčka mechanicky poškodit b) budou vermiculit a celý inkubátor znečišťovat trusem = plísně a roztoči c) tam budou chcípat /topit se ve vodě, pokud tam je/ a hnít = plísně, roztoči a hrbilky...