Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk mastomyší v domě

Zdravím,
když jsme byli před měsícem na dovolené, tak dceři utekly 3 mastomyši. Jednu samici jsem po návratu odchytila, zbývajícího samce a mladou samičku bohužel ne. Nejdřív jsem zkoušela takovou tu drátěnou past, co by do ní měla myš vlézt a zůstat, ale nic. Pak jsem natáhla několik pastiček na myši (z umělé hmoty) a jako návnadu dala ořech i kousek slaniny, ale opět nic.
Takže bych se chtěla zeptat jestli nemáte někdo nějaký fígl jak je chytit. Jak dlouho vůbec vydrží taková krysa naživu bez vody a žrádla? Ta jedna by měla být v místnosti s korelama, takže si nějaké spadlé zrníčko najde. Ta druhá by měla být v nepoužívané kuchyni, kde by nic k žrádlu nemělo být.
Předem dík za rady.

já jsem po různých experimentech s náplní do pastičky uplně sprostě nabil granuli /přilepil jsem ji svým oblíbeným tavným lepidlem/ a funguje bezvadně používam klasický pastičky akorát je opiluju do hladka /ten drátek co se strká do dirky v plíšku s návnadou/po této operaci spouští na dýchnutí,akorát dycky trnu aby myš nebyla nějaká barevná/tudíž moje/ ale přírodní ale stejně dostanu nadaný cojeto za barák do kterýho lezou myši

jo nějakýho kocora s trvalo to by ta moje asi nerozdejchala když tak cholericky řve jen při pohledu na malou nevinou myšku/její jediný provinění bylo že měla hlad a tak prokousala 4 kilovky mouky a hned vedle stálo mlíko tak to lehce zapila a zbytek natekl pod skřín a zasmrádl/a blbé su u toho já že ju neumím chytit a to pořád říká žeje na všechno sama a co neudělám já tak to není , ona na myš líčila asi desetkrát a nikdy ju nechytla až sem to už nevydržel a dostal jsem ju první pokus, místo pochvaly sem akorát dostal nadaný že kdybych neměl pré tak laxní přístup k domácnosti tak toho ta myš tolik nezničila,pak se někomu zavděč